Moderní technologie v medicíně
a řízení životního stylu
Úvod CZ
CZ EN
 
Výstava LIFMAT 2022
Oběhni si své zdraví za jeden den na jednom místě

8.9.1. den akce je určen pro odborníky a studenty lékařských a technických fakult.

9.9.2. den bude zaměřený na veřejnost, koncové uživatele a pacienty.

Výstava má za cíl představit témata:

  • telemedicínu a zdravotní aplikace
  • wearables – nositelná elektronika
  • vzdálená péče
  • nové zdravotní služby
  • zdravotní projekty a portály
  • pacientské organizace
  • zvyšování fyzického a mentálního výkonu

Stánky, kde lze něco konkrétního fyzicky vyzkoušet (např. nechat si změřit fyziologický parametr, konzultovat, či nainstalovat si mobilní aplikaci) budou označeny speciální značkou „Action point“.

Návštěvník dostane při příchodu LIFMAT Pass, kam u každého navštíveného stanoviště dostane razítko a zápis akce či naměřené hodnoty. Automaticky je každému založen účet: LIFMAT Pass elektronický, který je napojen na mobilní aplikaci LIFMAT App. Zde účastník nalezne digitální záznam všech absolvovaných měření a bude mít možnost si cvičně propojit datový tok z nejrůznějších wearables.

pass

Pro přístup ke svým datům bude ke stažení i mobilní aplikace LIFMAT App, kde si pacient/uživatel může cvičně propojit datový tok z nejrůznějších wearables (podporováno bude cca 350 běžných zařízení). Cílem není účastníky dlouhodobě monitorovat, jsme přeci jen pouhá konference. Cílem je ukázat, že vstup do telemedicíny nemusí být vůbec složitý.

Vybraní vystavovatelé budou odbavovat své zájemce v uzavíratelných saloncích s recepčním pultem u vchodu. Přístup tak může být regulován a prostředí bude vhodné na cokoli od orientačního vyšetření po podpisy smluv.

Plánek

Vyberte prostor

Kontaktní údaje

Fakturace na společnost

Doplňující informace